Pitbull. Niebezpieczne Kobiety

Film ”Pitbull. Niebezpieczne kobiety” miał swoją premierę w kinach w 2016 roku. Obecnie można go obejrzeć online bez wychodzenia z domu na wielu platformach zamieszczających filmy. Jako że jest to film produkcji polskiej nie ma problemu z tym, jaką wersję wybrać: czy wersję z lektorem czy wersję z napisami.

Film ten opowiada historię dwóch kobiet, które zasilają szeregi policji- Zuza i Jadźka. Na swojej drodze spotykają policjantów starszych stażem- Gebelsa i Majamiego, których doświadczenie zawodowe okaże się niezwykle pomocne w momencie spotkania z korumpowanymi przełożonymi oraz brutalną mafią paliwową, której działalność staje się coraz bardziej widoczna.

Jedna z policjantek Zuza wikła się też w romans z jednym z gangsterów działających w mafii paliwowej- Remkiem. Z kolei Jadźka- chociaż w pracy jest osobą potrafiącą pokazać kto tu rządzi- w życiu prywatnym zmaga się z agresywnym i nieobliczalnym mężem, pracownikiem Urzędu Skarbowego, który także ma powiązania ze wspomnianą wcześniej mafią paliwową.

One thought on “Pitbull. Niebezpieczne Kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *